Logo - Wynajem samochodów osobowych klasy Premium

Wynajem samochodów osobowych klasy PremiumKlient jest dla nas najważniejszy!

Wyjazd służbowy? Wymarzone wakacje? A może po prostu chęć przejechania się luksusowym samochodem klasy Premium? Każdy powód jest dobry, aby odwiedzić naszą wypożyczalnię samochodów Premium na terenie Trójmiasta i zasiąść za kierownicą jednego z naszych pojazdów!

Ubezpieczenie, sezonowa wymiana opon czy przeglądy serwisowe nie muszą już martwić naszych klientów, ponieważ czynności te leżą w naszej gestii. Zatem porozmawiajmy o Państwa potrzebach – szybko stworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do wszelkich wymagań.

Bez kaucji

Bez kaucji

Bez limitu 
kilometrów

Bez limitu kilometrów

Dostawa i odbiór
 samochodu w miejsce 
wskazane przez klienta

Dostawa i odbiór samochodu w miejsce wskazane przez klienta

Bezgotówkowy 
wynajem samochodu
z OC sprawcy

Bezgotówkowy wynajem samochodu z OC sprawcy

Wynajem krótkoterminowy

Jeśli chcesz, możesz skorzystać z opcji wynajmu krótkoterminowego który obejmuje zakres już od 24h do 30 dni. Konkurencyjne ceny i uproszczone warunki najmu pozwolą dopasować ofertę na miarę Twoich potrzeb. Jeśli Twoje wymagania wybiegają poza naszą standardową ofertę, zadzwoń już teraz i przedstaw swoje warunki.

Wynajem długoterminowy

Obejmuje okres powyżej 30 dni i jest skierowany do osób prywatnych jak i firm, które cenią sobie komfort w użytkowaniu samochodu oraz przewidywanie wydatków związanych z eksploatacją.

Obrandowanie wynajmowanego auta? Dodatkowe potrzeby? Nie widzimy problemu! Skontaktuj się z nami, przedstaw sprawę a my zajmiemy się resztą.

Alternatywa dla leasingu

W świetle ostatnich zmian prawnych dla przedsiębiorców, leasing stał się obecnie mało opłacalnym przedsięwzięciem. Wynajem długoterminowy samochodu to przede wszystkim korzyść w aspekcie podatkowym – wynajmujący nie jest ograniczony kwotą odpowiadającą wartości pojazdu i może rozliczyć najem jako koszt uzyskania przychodu.

Dodatkowo przejrzyste zasady, jasne warunki, wygoda eksploatacji oraz umowa nie wpływająca na zdolność kredytową naszych klientów są wielkimi atutami wynajmu długoterminowego.