Logo - Samochody luksusowe wynajem Gdańsk

NAJWYŻSZY POZIOM USŁUGSprzedaż i pośrednictwo

Działamy kompleksowo w branży motoryzacyjnej – poza wynajmem aut luksusowych świadczymy także usługi dodatkowe.
Sprzedaż, pośrednictwo czy pomoc w zakupie konkretnego modelu samochodu stanowią część naszej szerokiej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko rozwiniętym kontaktom w branży o zasięgu ogólnoeuropejskim, możemy zrealizować niemalże każde zlecenie.

01. Sprzedaż samochodów klasy premium

Sprzedaż aut segmentu Premium na polskim rynku co roku wzrasta. Dzięki temu nasi klienci mają do dyspozycji ofertę zakupu aut o pewnym pochodzeniu i historii, co jest najważniejsze przy późniejszych kosztach eksploatacji, nie wspominając o bezpieczeństwie.
Kompleksowo zajmujemy się sprzedażą samochodów z rynku wtórnego jak i fabrycznie nowych. Zapraszamy na nasz profil w serwisie OTOMOTO, gdzie publikujemy najnowsze oferty.

02. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem samochodów do sprzedaży

Od kwestii estetycznych po wykonanie profesjonalnych sesji zdjęciowych i monitorowanie ogłoszeń w serwisach internetowych.

Na życzenie klienta możemy także wstawić samochód do jednego z prestiżowych salonów sprzedaży na terenie Trójmiasta, z którymi stale współpracujemy. Wystarczy przekazać nam wytyczne i oczekiwania, a my zajmiemy się całym procesem sprzedaży.

03. Profesjonalna pomoc przy zakupie samochodu

Poszukiwania wymarzonego pojazdu nie przynoszą żadnego efektu? Brak czasu na studiowanie opisów i specyfikacji technicznych? Bez obaw, całościowo, przeprowadzimy przez cały proces zakupu auta – począwszy od wyboru najlepszego modelu w danym budżecie, poprzez gruntowne sprawdzenie stanu technicznego, historii pojazdu, negocjacji kwoty, na pomocy przy finalizacji transakcji kończąc. Gwarantujemy indywidualne podejście i bezpieczeństwo zakupu.

04. Szeroki wachlarz usług związanych z branżą motoryzacyjną

Doskonała znajomość branży motoryzacyjnej, wieloletnie doświadczenie, szerokie znajomości i indywidualne podejście do klienta są naszymi największymi atutami. Dbamy o detale i słuchamy naszych klientów.
Jeśli mają Państwo nietypowe zadanie, trudne zlecenie, niestandardowe wymagania – zapraszamy do kontaktu, omówimy potrzeby, doradzimy możliwe rozwiązania i zajmiemy się całą resztą formalności.